Google News' te Takip Edin
KATEGORİLER
ANASAYFA
GENÇ HABERLERİ
BİNGÖL HABERLERİ
ÖZEL HABER
KÜNYE
DOLAR
32,5381
% 0.14
EURO
35,0041
% -0.07
GRAM ALTIN
2.436,43
% 0,01
ÇEYREK A.
3.983,56
% 0,01
BITCOIN
64.618,85
0.334
ÜYE PANELİ
ANASAYFA
GENÇ HABERLERİ
BİNGÖL HABERLERİ
ÖZEL HABER
KÜNYE
YEREL HABERLER
KÖŞE YAZARLARI
NÖBETÇİ ECZANELER
FOTO GALERI
VIDEO GALERI
CANLI TV İZLE
TRAFİK DURUMU
CANLI SONUÇLAR
HABER GÖNDER
PUAN DURUMU
HAFTALIK FİKSTÜR
GÜNLÜK BURÇLAR
COVID-19 TABLO
GÜNLÜK GAZETELER
FİRMA REHBERİ
FİRMA EKLE
HAVA DURUMU
NAMAZ VAKİTLERİ
BİZE ULAŞIN
SON DAKİKA
14:34
BİRLİK ENCÜMEN SEÇİMİ YAPILDI
10:30
2 Bin Kişiye İş Kapısı Olacak
13:38
TOPLANTI ÜCRETLERİNİ GAZZEYE BAĞIŞLADILAR
13:36
BARIŞ GÜZEL’DİR
13:34
Öğrencilere trafik eğitimi verildi
11:11
DEVA Partisi İl Başkanı Köse İstifa Etti
13:04
Muhammet Mustafa DEMİRAĞ yazdı: “Melekler Erkek mi? Dişi mi”
12:44
MİSAFİR KALEM yazdı “Yeni Başkan ve Yönetiminden beklentiler”
15:23
Genç’te bahar temizliği
13:46
GENÇ’TE RAFTİNG KAMPI
16°
Adana
Adıyaman
Afyon
Ağrı
Aksaray
Amasya
Ankara
Antalya
Ardahan
Artvin
Aydın
Balıkesir
Bartın
Batman
Bayburt
Bilecik
Bingöl
Bitlis
Bolu
Burdur
Bursa
Çanakkale
Çankırı
Çorum
Denizli
Diyarbakır
Düzce
Edirne
Elazığ
Erzincan
Erzurum
Eskişehir
Gaziantep
Giresun
Gümüşhane
Hakkari
Hatay
Iğdır
Isparta
İstanbul
İzmir
K.Maraş
Karabük
Karaman
Kars
Kastamonu
Kayseri
Kırıkkale
Kırklareli
Kırşehir
Kilis
Kocaeli
Konya
Kütahya
Malatya
Manisa
Mardin
Mersin
Muğla
Muş
Nevşehir
Niğde
Ordu
Osmaniye
Rize
Sakarya
Samsun
Siirt
Sinop
Sivas
Şanlıurfa
Şırnak
Tekirdağ
Tokat
Trabzon
Tunceli
Uşak
Van
Yalova
Yozgat
Zonguldak
PUAN DURUMU
CANLI SONUÇLAR
FİKSTÜR
Canlı Sonuçlar
İngiltere - Premier Lig
22:00
Brighton & Hove Albion FC
0 : 4
Manchester City FC
Hollanda - Eredivisie
19:55
SC Heerenveen
0 : 8
PSV Eindhoven
22:00
Go Ahead Eagles
1 : 3
Feyenoord Rotterdam
Belçika - Pro Lig
21:30
Royal Antwerp FC
0 : 3
Union Saint-Gilloise
Rusya - Premier Lig
16:00
Ural Ekaterinburg
0 : 1
FK Rostov
18:15
FC Fakel Voronezh
0 : 1
PFK Krylia Sovyetov Samara
20:30
CSKA Moskova
0 : 0
FK Spartak Moskova
20:30
RFK Akhmat Grozny
1 : 0
FK Sochi
Suudi Arabistan - Saudi.Prof. Ligi
18:00
Al-Fayha FC
1 : 0
Al-Tai
21:00
Al-Wehda FC
0 : 2
AL Hazem FC
21:00
Al-Riyadh SC
2 : 1
Al-Ahli Saudi FC
Turnuvalar (Kulüpler) - Kupa Libertadores
01:00
Club Nacional de Football
2 : 1
Deportivo Tachira
01:00
Botafogo FR RJ
3 : 1
Universitario de Deportes
01:00
Huachipato
0 : 0
The Strongest
03:30
Libertad Asuncion
1 : 2
CA River Plate (Arg)
03:30
CSD Independiente del Valle
2 : 3
SE Palmeiras SP
03:30
Club Bolivar
2 : 1
CR Flamengo RJ
Turnuvalar (Kulüpler) - CONCACAF Şampiyonlar Ligi
03:15
Columbus Crew
2 : 1
CF Monterrey
Turnuvalar (Kulüpler) - Copa Sudamericana
01:00
Coquimbo Unido
1 : 2
Racing Club Avellaneda
01:00
Danubio
0 : 1
CA Paranaense PR
03:00
Red Bull Bragantino SP
2 : 1
Sportiva Luqueno
03:30
CD Real Tomayapo
0 : 2
CA Belgrano de Cordoba
05:00
Rayo Zuliano
0 : 4
Sportivo Ameliano
Portekiz - İkinci Lig
20:00
UD Leiria
0 : 2
FC Penafiel
Portekiz - U23 Şampiyonası
16:30
FC Famalicao
0 : 1
Gil Vicente FC U23
16:30
Sporting CP
1 : 0
Torreense U23
16:30
Estrela Amadora U23
0 : 4
SL Benfica
16:30
FC Vizela
0 : 0
Estoril Praia
ABD - MLS Next Pro
02:30
Atlanta United 2
1 : 0
Chattanooga FC
Almanya Amatör - Bayernliga Güney
21:00
Kirchheimer SC
0 : 1
SV Kirchanschoring
Andorra - Copa Constitucio
21:30
Atletic Club d'Escaldes
0 : 1
UE Santa Coloma
Arjantin - Copa de la Liga, Reserves
01:00
CA Central Cordoba SE Reserve
1 : 0
CA Sarmiento de Junin
01:00
CA Talleres de Cordoba Reserve
2 : 0
CA Tigre Reserve
21:00
CA River Plate (Arg)
1 : 0
Instituto AC Cordoba Reserves
21:00
Newells Old Boys
2 : 0
Estudiantes de LP Reserve
21:00
CA Platense
2 : 1
CA Union Santa Fe Reserve
21:30
San Lorenzo de Almagro Res.
1 : 1
Deportivo Riestra Afbc Reserve
Austria Amateur - Bölgesel Ligi Doğu
20:30
Young Violets Wien
1 : 1
Kremser SC
Avustralya - Kuzey NSW NPL
07:30
Adamstown Rosebud FC
0 : 2
Weston Workers FC
Avustralya - NPL, Güney Avustralya
13:00
FK Beograd
2 : 2
Campbelltown City SC
Azerbaycan - Birinci Lig
14:30
Araz Saatli
2 : 4
Karvan Yevlakh
15:00
FK GARADAG LOKBATAN
1 : 1
MOIK BAKU
15:00
Imisli FK
2 : 1
Zaqatala FK
Bahreyn - 2nd Division
19:00
AL Bahrain
4 : 0
Qalali Club
19:00
MALKIYA CLUB
8 : 0
Etehad Alreef
19:00
Aali
0 : 1
Um Alhassam
Brezilya - Brezilya Serie C
02:00
AA Aparecidense GO
2 : 0
Sampaio Correa FC MA
Brezilya - Campeonato Acreano
23:30
Rio Branco FC AC
23:30
EC Humaita AC
Brezilya - Gaucho, Serie A2
01:00
Veranopolis RS
1 : 0
CE Bento Goncalves RS
01:00
Monsoon FC RS
0 : 0
CE Lajeadense RS
01:30
Passo Fundo RS
0 : 0
Gremio Esportivo Gloria RS
01:30
Uniao Frederiquense de Futebol RS
2 : 1
Sport Club Gaucho Passo Fundo RS
21:00
Cruzeiro De Porto Alegre RS
2 : 1
SERC Brasil de Farroupilha RS
21:00
GE Bage RS
21:00
Ec Pelotas
Brezilya - Paulista,Serie A3
01:30
GD Prudente SP
2 : 2
CA Votuporanguense SP
Brezilya - U20 Brezilya Şampiyonası
21:00
AC Goianiense GO
0 : 1
Gremio FB Porto Alegrense RS
22:00
Cuiaba EC MT
22:00
RB Bragantino SP
23:30
Botafogo FR RJ
23:30
Fluminense Rj
Cezayir - Ligue 1, Reserves
18:00
MC El Bayadh
0 : 0
US Khenchela
18:00
MC Alger
0 : 1
AC Paradou
18:00
Aso Chlef
2 : 0
Nc Magra
18:00
Js Saoura
5 : 0
US Oued Souf
18:00
ES Ben Aknoun
18:00
Js Kabylie
18:00
MC Oran
18:00
Cr Belouizdad
18:00
US Biskra
18:00
ES Setif
18:00
CS Constantine
18:00
Usm Alger
Danimarka - 1.Lig
19:00
FC Fredericia
2 : 1
Aalborg BK
Ekvador - Serie B
03:00
Club Leones Del Norte
0 : 1
San Antonio FC
El Salvador - Premier Lig, Kapanış
00:00
CD Fuerte San Francisco Morazan
0 : 2
CD Fas
00:30
Once Deportivo de Ahuachapan
0 : 0
CD Platense Municipal Zacatecoluca
04:00
Alianza FC San Salvador
6 : 1
CD Dragon
04:30
CD Municipal Limen
2 : 2
CD Luis Angel Firpo Usulutan
04:30
AD Isidro Metapan
2 : 0
Jocoro FC
El Salvador - Primera Division, Reserves, Kapanış
00:00
CD Aguila
5 : 0
Santa Tecla FC
00:30
AD Isidro Metapan
4 : 1
Jocoro FC
23:00
Municipal Limeno
23:00
CD Luis Angel Firpo
Endonezya - Liga 1
11:00
Dewa United
2 : 2
Madura United
11:00
Barito Putera
1 : 5
Bhayangkara FC
15:00
Arema FC
3 : 2
PSM Makassar
15:00
Persib Bandung
2 : 1
Borneo Samarinda
Ermenistan - Birinci Lig
15:00
FC Pyunik Yerevan 2
2 : 0
FC Ararat Yerevan 2
17:00
FC Urartu Yerevan 2
4 : 2
Noah Yerevan 2
Faroe Adaları - Logmanssteypid
17:00
B68 Toftir
1 : 0
IF Fuglafjordur
19:30
EB/Streymur
19:30
07 Vestur Sorvagur
21:00
B36 Torshavn
3 : 1
Skala IF
Fildişi Sahili - Lig 1
19:00
Club Omnisports de Korhogo
0 : 0
Asec Mimosas
Finlandiya - Kakkonen, A Grubu
18:30
Japs/47
0 : 1
FC Kiffen
Finlandiya - Kakkonen, B Grubu
19:00
Tampereen Ilves 2
1 : 1
VJS
Finlandiya - Suomen Kupası
20:15
Nops 2
1 : 3
Vakp
Guatemala - Liga Nacional, Kapanış
00:00
Deportivo Achuapa
0 : 2
Deportivo Mixco
05:00
Comunicaciones FC
1 : 0
CSD Coban Imperial
Honduras - Liga Nacional. Kapanış
02:15
Olancho FC
1 : 1
CD Vida La Ceiba
04:30
Lobos UPNFM
04:30
CD Olimpia Tegucigalpa
İngiltere Amator - Professional Development Ligi
21:00
Sheffield United FC
2 : 0
Sheffield Wednesday Yedekler
İran - Hazfi Kupası
17:15
Mes Rafsanjan FC
1 : 1
Paykan Fc
İran - Pro Ligi
17:50
Shams Azar Qazvin
17:50
Paykan Fc
İspanya Amatör - Tercera Federacion, Grup 10
20:00
Cordoba CF B
0 : 1
CD Ciudad de Lucena
İsrail - Ligat Al, Kadınlar
19:15
Hapoel Petach-Tikva
1 : 1
ASA Tel Aviv University SC
20:30
Bnot Netanya FC
20:30
Hapoel Raanana
20:30
Hapoel Nir Ramat Hasharon
3 : 1
Maccabi Kishronot Hadera
20:40
Hapoel Katamon Jerusalem
0 : 0
Kiryat Gat SC
İsveç - Allsvenskan
20:00
Djurgardens IF
0 : 1
Malmo FF
20:00
IFK Norrköping FK
4 : 2
IF Elfsborg
20:00
Halmstads BK
2 : 1
Hammarby IF
20:00
Kalmar FF
2 : 3
Gais
20:00
Vasteras SK
2 : 1
Mjallby AIF
İzlanda - Kupa
17:00
Arbaer
17:00
Fram Reykjavik
17:00
Hottur/Huginn
0 : 1
Fylkir Reykjavik
17:00
Haukar Hafnarfjordur
2 : 4
IF Vestri
17:00
IBV Vestmannaeyjar
1 : 2
UMF Grindavik
18:00
Vikingur Reykjavik
4 : 1
Vidir Gardur
18:00
KA Akureyri
18:00
IR Reykjavik
18:00
Afturelding
4 : 1
Dalvik/Reynir
18:00
Grotta
0 : 3
Thor Akureyri
18:00
IA Akranes
3 : 0
UMF Tindastoll
19:30
IH Hafnarfjordur
4 : 2
Hafnir
22:15
Keflavik IF
22:15
Breidablik Kopavogur
Kanada - Kanada Şampiyonası
02:30
Toronto FC
5 : 0
Simcoe County Rovers FC
Kazakistan - Birinci Lig
12:00
FK Ekibastuz
3 : 0
Aktobe Reserve
12:00
Yassi Turkestan
0 : 0
Kaisar Kyzylorda Reserve
14:00
FK Kaspii Aktau
3 : 2
Ulytau FC
14:00
Khan Tengri FC
0 : 3
Kairat-Zhastar
Kolombiya - Kolombiya Kupası
00:00
Jaguares de Cordoba
1 : 1
Llaneros FC
03:00
Itagui Leones FC
1 : 1
CS Deportes Pereira
03:30
Independiente Santa Fe
1 : 0
Internacional Fc De Palmira
Kore Cumhuriyeti - WK-Ligi
10:00
Mungyeong Sangmu Wfc
0 : 2
Hwacheon Kspo FC
13:00
Changnyeong WFC
0 : 0
Seoul City WFC
13:00
Sejong Sportstoto WFC
0 : 2
Suwon WFC
13:00
Gyeongju FC
1 : 2
Incheon Hyundai Steel Red Angels
Kosta Rika - Premier Lig, Kapanış
00:00
Municipal Grecia
00:00
AD Guanacasteca
05:00
Municipal Liberia
3 : 3
AD San Carlos
Lübnan - Premiyer Lig
14:30
Al Hikma
1 : 0
Tripoli AC
Mali - Ligue 1
19:30
Union Sportive Bougouba
1 : 0
AS Korofina
19:30
Usc Kita
19:30
Usfas Bamako
21:30
Onze Createurs
1 : 1
AS Black Star
Meksika - Liga de Expansion MX, Kapanış
04:00
Club Celaya FC
4 : 3
CD Tapatio
06:05
Club Atletico La Paz
3 : 1
Venados FC
Meksika - Liga Premier Serie A
01:00
Colima FC
1 : 0
Mexicali FC
Meksika - Liga Premier Serie B
01:00
Pachuca Premier
3 : 0
Aguacateros CD Uruapan
04:00
Cdm FC
04:00
Santiago FC
04:00
Santiago FC
3 : 1
Cdm FC
Nijerya - Premier League
18:00
Rivers United FC
2 : 0
Katsina United FC
Nikaragua - Premier Lig
00:00
Indigenas de Matagalpa FC
0 : 2
Managua FC
04:00
Masachapa FC
1 : 5
Real Esteli FC
04:00
CD Ocotal
3 : 0
HYH Sebaco FC
Norveç - 3. Küme Grup 6
19:30
IF Floeya
19:30
IL Ulfstind
Norveç - NM Kupası, Erkekler
18:00
Oppsal
0 : 4
Valerenga IF
19:00
FK Eik-Toensberg
2 : 5
Fredrikstad
19:00
Honefoss BK
1 : 2
Sarpsborg 08
Peru - Liga Femenina
21:00
Universidad San Antonio Abad
21:00
FC Melgar
23:00
Deportivo Municipal
0 : 3
Carlos A Mannucci
Peru - Segunda Division
03:00
Em Deportivo Binacional
2 : 3
Ayacucho FC
Polonya - I Ligi
19:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
0 : 1
Odra Opole
19:00
Motor Lublin
1 : 1
Chrobry Glogow
21:30
GKS Katowice
0 : 0
Gornik Leczna
Romanya - Liga 2
19:00
FC Gloria Buzau
2 : 2
CS Corvinul 1921 Hunedoara
Romanya - Superliga
16:45
FC Uta Arad
3 : 1
ASC Otelul Galati
19:00
AFC Hermannstadt
2 : 0
Petrolul Ploiesti
21:45
CS Universitatea Craiova 1948
0 : 1
FC CFR 1907 Cluj
Ruanda - Rwanda Premier Ligi
16:00
Kiyovu Sports
1 : 1
Mukura
San Marino - Coppa Titano
21:45
SS Virtus
21:45
LA Fiorita
Slovenya - Slovenya Kupası
21:00
Mura Murska Sabota
2 : 2
NK Rogaska
Uganda - Premier Lig
16:00
Gaddafi FC
0 : 1
SC Villa
16:00
Soltilo Bright Stars FC
2 : 2
Kampala Capital City Authority FC
Ukrayna - U19
12:00
Lnz Cherkasy U19
1 : 4
FC Shakhtar Donetsk
Uluslararası Gençlik Ligi - U23 AFC Asya Kupası
17:00
Katar
2 : 4
Japonya
20:30
Kore Cumhuriyeti
2 : 2
Endonezya
Ürdün - Jordan Ligi
18:00
AL Salt
2 : 0
FC Maan
20:45
Al-Jalil
0 : 1
Moghayer AL Sarhan
Zimbabve - Premier Soccer Ligi
16:00
Chegutu Pirates FC
16:00
Dynamos Harare FC
16:00
Caps United FC
3 : 0
Greenfuel FC
16:00
Arenel Movers FC
0 : 1
Manica Diamonds FC
PUAN DURUMU
#
TAKIMLAR
O
AV
P
1
Galatasaray
33
56
90
2
Fenerbahçe
33
57
86
3
Trabzonspor
33
13
55
4
Beşiktaş
33
6
51
5
Rams Başakşehir
33
6
49
6
Çaykur Rizespor
33
-6
48
7
Kasımpaşa
33
-4
46
8
Bitexen Antalyaspor
33
0
45
Detaylı Puan Durumu