bsr recyclinghof berlin

Ağırbaş, aday adaylığını açıkladı | Gencin Sesi Gazetesi - Bingöl Haber - Genç Haber

Google News' te Takip Edin

Bingöl genç haberleri google


Ağırbaş, aday adaylığını açıkladı | Gencin Sesi Gazetesi - Bingöl Haber - Genç HaberGencin Sesi Gazetesi – Bingöl Haber – Genç Haber

20 Ekim 2021 - 23:34

Ağırbaş, aday adaylığını açıkladı

Türkiye Diyanet Vakfı Bingöl Şubesi Yöneticisi ve İşadamı Muhittin Ağırbaş, AK Parti’den Bingöl Milletvekili Aday Adaylığını açıkladı.

Ağırbaş, aday adaylığını açıkladı
Son Güncelleme :

19 Şubat 2015 - 10:18

Saray Park’ta, vatandaşların katıldığı toplantıda aday adaylığını açıklayan Ağırbaş, ‘Yeni Türkiye yolunda ben de varım” dedi.

 

 

Ağırbaş, yaptığı açıklamada, “28 Şubat askeri darbesinden hemen sonra, ülkemizde yaşanan kaos, ülkemizi bir çıkmaza sürüklerken, milletimizin duyarlı, korkusuz ve cesaretli tutumu vesilesi ile “muhtar bile olamaz” mantığı ile söz söyleyebildikleri, yiğit, cesur, Anadolu’nun bağrında yetişmiş kahraman ve cihan lideri sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde Ak parti kurulmuştur. Cumhuriyetin kuruluşundan bu yana rahmetli Adnan Menderes, Turgut Özal ve Necmettin Erbakan liderliğindeki iktidarların ve ortağı oldukları yönetimlerin, daha da ötesinde milli bir yönetim 2002 yılında, Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın basiretli, ferasetli, becerikli, kaliteli, özverili, samimi ve hizmet aşkı ile yüklü çalışmaları neticesinde iktidara gelmiştir. Allahın inayeti ile 2023, 2053 ve 2071 hedefleri ile Sayın Başbakanımız Ahmet Davutoğlu, kattığı şerefle birlikte, milletimizin teveccühünü de alarak, hedeflere doğru ilerlemeye devam edecektir” ifadelerini kullandı.

-AK PARTİ’NİN İKTİDARA GELİŞİ, BÜYÜME SÜRECİNİ BAŞLATMIŞTIR-

Ağırbaş, şunları söyledi: “Cumhuriyetin kuruluşu ile birlikte, sırtını doğuya ve Osmanlı mirası topraklara tamamen dönerek, ülkemizi deney tahtası haline çeviren; bir kısım yönetimler, bir kısım bürokratlar, bir kısım şirketler, bir kısım STK’lar ve bir kısım medya, dahili ve harici diğer işbirlikçileri ve ihanet şebekeleri ile sistemi ve gelenekleri alt üst etmiştir. Suni kavgalarla, yapay kaoslarla, batı ürünü argümanlarla, kardeş kavgasına sebebiyet verilmiş ve milletimizin arasına fitne ve tefrika tohumları ekilmiştir. Osmanlının dağılıp, parçalanarak bölünmesi yetmemiş, güzelim ülkemizi de paramparça etmek istemişlerdir. Askeri darbeler, faili meçhul cinayetler, senaryosu; siyonizm ve destekçileri tarafından hazırlanmış ideolojik hareketler, ne idüğü belirsiz yapılanmalar, menşei meçhul örgütlenmeler; milletimizin, basiretli, ferasetli ve iradeli duruşunun karşısında daha fazla direnememiştir ve bu fesat yuvası yapılanmaların yok oluş süreci, 2002 yılında Ak Parti’nin iktidara gelişi ile birlikte başlamış ve böylelikle milletimizin özüne dönüş, diriliş, gelişme, yenilenme ve büyüme süreci canlanarak hayat bulmuştur.

-ERDOĞAN’IN RAKİPLERİ OBAMA VE PUTİN’DİR-

Yeni Türkiye dediğimiz sürece; her bir vatandaşımızın milli bir uyanış olarak bakmasını sağlamamız gerekmektedir. Muhalefet partilerinin liderleri, her ne kadar sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a rakip olduklarını zannetseler de, sayın Cumhurbaşkanımızın rakipleri süper güç olan devletlerin liderleri olan; Obama ve Putin olmuştur. Cihan lideri olan; sayın Cumhurbaşkanımız önderliğinde, ülkemiz yenilenirken, muhalefetin anlamsız tepkileri ve beceriksiz politikaları karşısında milletimiz gereken tepkiyi vermelidir. Vizyonu olmayan, misyon üstlenememiş, fikir ve strateji yoksunu, ahlak sermayesini tüketmiş, asalet fakiri, medeniyetimizin öğretilerinden nasibini alamamış, hukuk dışı davranışları şiar haline getirmiş bir kısım muhalif hareketlerin davranışları milletimizin dikkatinden kaçmamıştır ve milletimiz legal çizgi dışına çıkmadan, demokrasi zemininde, sandık başında muhalefete karşı en güzel cevabı vermiştir.”

“ÜLKE EKONOMİSİNDEKİ GELİŞMELER BAŞARILIDIR”

Ülke ekonomisindeki gelişmelerin son derece başarılı olduğunu ve yabancıların iştahını kabartan bir unsur haline geldiğini ifade eden Ağırbaş, “Yabancı yatırımcılar için cazibe merkezi haline gelen ülkemizin istikrarlı ve her geçen yıl kat ve kat büyüyen ekonomisi toplumun en derinlerine kadar yansımıştır. Toplumun her kesiminin refah seviyesinde artışa vesile olan ekonomik gelişmeler, öyle ki; kirli yapılanmaların en alt gelir seviyesine sahip kişilerinin bile bankalarını kurtarabilmek için hesaplarına onbinlerce lira para yatırabilmelerini sağlamıştır” dedi.

-ARAP BAHARI-

Ağırbaş, şunları söyledi: “Arap baharı ile birlikte dengelerin değiştiği Ortadoğu, konjonktüre bağlı olmayan çözüm sürecinin katkılarıyla 1000 yıldır kardeşçe yaşadığımız Osmanlı bakiyesi topraklarda kardeşliğin yeniden tesis edilerek zihinlerimizdeki sınırların ortadan kalkmasına vesile olan yeni bir yapılanma içersindedir. Milyonlarca kardeşimizin acımasızca katledildiği topraklarda barışın ve kardeşliğin idamesi için üzerimize düşen sorumlulukların eksiksiz ve tam olarak kendi öz politikamız ile hayat bulacağı günler yakındır.

Bir mıh bir ülkeyi kurtarır mı? Elbette kurtarır. Bir mıh, bir nalı. Bir nal, bir atı. Bir at, bir komutanı. Bir komutan, bir orduyu. Bir ordu, bir ülkeyi kurtarır. Ak parti kadroları, ülkenin yenilenmesine ve ilerlemesine çalışırken, bu bilinç içerisinde hareket etmeli ve kesinlikle rehavete kapılmamalıdır. Ülkemizin ve milletimizin bekası, refahı ve selameti için yapılan çalışmaların idamesi ve hedefe ulaşması ak parti kadrolarının hücrelerini yenilemesiyle mümkündür. Bu hücrelerin yenilenmesi atın ayağında bulunan eskimiş nalların ve mıhların değişimiyle mümkündür.

Kibir günahı en büyük günahtır. Şeytanın cennetten kovulmasına ve tekrar kabul edilmemesine neden olmuştur, ak parti kadrolarının içerisinde bulunan kibir sahibi kişiler gidişatı yavaşlatmakta ve sıçrayışa engel olmaktadır. Önümüzdeki seçimlerle birlikte ak parti kadrolarının kibir sahibi kişilerden kurtularak Sayın Başbakanımızın çalışma prensiplerine ve felsefesine ayak uydurabilecek, liyakat ve ehliyet sahibi kişilerin, akıl ve izan sahibi kişilerin, ilim ve irfan sahibi kişilerin, fikir ve strateji üretebilen kişilerin, hak ve hukuka riayet eden ahlak sahibi kişilerin, tevazu ve vakar sahibi kişilerin belirlenmesinde, alışılmış ve sıradan yöntemlerin dışına da çıkılarak, güvenilir kaynaklar ve çaprazlama yöntemine de başvurularak, 2015 seçimleri ile birlikte Ak Partinin kadrolarında hizmete başlaması gerekmektedir. Sahada tecrübe edinerek deneyim kazanmış ve ihanet şebekelerini bakışlarından dahi anlayabilecek, feraset sahibi kişilerle oluşturulacak çoğunluk, meclise girerek milletimizin hak ettiği anayasayı titizlikle hazırlamalı ve devletimizin yenilenmesine, ülkemizin büyümesine, milletimizin akciğerlerinin temizlenmesine vesile olmalıdır.

Bu vesile ile, ülkemize, milletimize, bölgemize ve ilimize; yukarıda saydığım ilkeler doğrultusunda, kararlı bir şekilde, cesurca ve yılmadan çalışacağıma sizlerin huzurunda yüce Rabbime söz veriyorum. Gereken hassasiyetleri gösteren takım arkadaşlarımla birlikte, öncelikle ailemin ve çocuklarımın rızasına başvurarak ve siz değerli hemşehrilerimin ve milletimin de rızasını talep ederek, Yeni Türkiye’de ben de varım diyorum ve 2015 seçimlerinde Ak Parti’den Bingöl milletvekilliği için aday adaylığımı sizlerin huzurunda açıklıyorum.”

YORUM YAP

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.

Gencin Sesi TV