DAVA ŞAHISLARA BİNA EDİLMEMELİ « GencinSesi Gazetesi – Bingöl Genç Haberleri – Genç Haber

21 Ekim 2020 - 02:05

DAVA ŞAHISLARA BİNA EDİLMEMELİ

24 Haziran’da yapılacak milletvekili ve cumhurbaşkanlığı seçimi öncesi bir yazı kaleme alan AK Parti eski Genç ilçe Başkanı Osman Tartik, AK Parti davasının şahıslara bina edilmemesi gerektiğini belirtip, 24 Haziran seçimlerinin önemine vurgu yaptı.

DAVA ŞAHISLARA BİNA EDİLMEMELİ
Son Güncelleme :

26 Mayıs 2018 - 15:40

62 views

AK Parti Genç eski ilçe  Başkanı Osman Tartik’in ele aldığı ‘Dava şahıslara bina edilmemeli’ yazısında şunları ifade etti.

 

“Değerli hemşerilerim, 24 Haziran seçimleri bu ülke için dönüm noktası ve yeniden dirilişin bir seçimidir. 24 Haziran seçimleri Cumhuriyet tarihi boyunca bütün kazanımlarımızın odak noktasıdır ve siyasi tarihimizin taçlandırma adına bir finalidir. Bu seçim finalinde her yerden saldırılar, baskılar, sıkıştırmalar, tehditler elbette olacak. Bunların hepsi bu ülkenin doğru yolda olduğunu ve istiklalimiz için mücadelemizin doğru olduğunu ve doğru hedeflere gittiğimizi gösteriyor. Burada dikkat etmemiz gereken önemli hususlar vardır. Mesela aday adaylarının AK Parti’de çok olması hem avantaj, hem de dezavantaj. Adaylarımızın çok olması İnşaalah hem şimdi hemde 24 Haziran seçimlerinde verecekleri destekler ile bunu avantaja dönüşştüreceklerdir. Biz inanıyoruz ki bu davaya, bu devlete, bu millete ve bu bayrağa sevgisi olan her bir fert, kırılmadan incinmeden ‘aslolan davadır’ düsturu ile hareket edip, AK Parti’mizin gelecek vizyonuna katkı sunacaktır.

Bu davaya ve bu devlete dinine milletine bağlı olan herkes bilir ki; bugün Müslümanlar üzerinde oynanan oyunlar, Müslümanlar içine sokulan fitnelerin tamamı makam hırsından hislere yenik, zevkine düşkün olan Arap dünyasını ekserisindeki idareciler yüzünden bir sonuç alınamıyor. Bu zamanda mazlumların ve bütün insanların umudu da Türkiye ve Türkiye’nin başındaki lideri asil, dik dürüst ve samimiyeti sayesinde tek ülke olarak dünyada mücadele ve ortak akıl üretip İslam dünyasına yeni bir umut ışığı olup her Müslüman’ın ‘işte aradığımız lider budur’ diye kendine yeniden bir ümit kaynağı olup gönüllerde taht kurması, elbette her insanın ve ümidi olanın ilhamı kaynağı olmuştur. Bütün Emperyalistler, Komünistler, Siyonistler ve terör örgütleri bir olup hem ülkemizde hem İslam aleminde doğan bu güneşin parlamasına fırsat vermemek için hem içerden hem dışarıdan saldırıyorlar. Çünkü onlarda biliyorlar ki bu kale son kez geçilmez hale gelecek İnşallah.  Bizler bu seçimi değerlendirirken saflarımızı daha da sıklaştırılıp, kişilere endeksli değil bütün İslam’ın ümidi olan garibin ümidi, mazlumların ümidi bir lideri kişilere feda etmememiz gerekir diye düşünüyorum. İnşallah her bir fert kendi ideolojik ve sabit fikrini kenara bırakıp, vicdanını ve aklını kullanarak doğru istikamete reylerini kullanıp zalimlere, hainlere, çetelere, terör örgütlerine fırsat vermeden 2023, 2053 ve 2071 hedefine hem biz hem çocuklarımız hem istikbalimiz hür olsun güvenle yarına ulaşsın inşallah. İlimiz ve ilçemiz meselelere kişisel bakmayıp dünya liderini ona bırakmadan arkasına dik duracaktır. Ne acı ki bugün bizde rakip diye meydanlara çıkan adayların bazıları, bu partide nam kazanıp şöhret oldu ve akabinde ihanette bulundu.  Bu ihanet edenleri asla af etmemek lazım. İster akraba, ister yakın, ister dost, ister en sevdiğimiz olsun. Unutulmamalıdır ki bugün ihanet eden, yarın da eder. Onun için onların bu yanlışlarına dur demenin zamanıdır. Zaman, DEVAM,  zaman İRADE zamanıdır. Zaman, devletine milletine bayrağına ve dinine sahip çıkma zamanıdır. 24 Haziran’da zaferle çıkma zamanı. Zaman, 2023, 2053, 2071 hedeflerine emin adımlar ile ulaşma ve şahlanma zamanı. Zaman, Recep Tayip Erdoğan zamanı ve AK Pati’ye tam sahip çıkma zamanı, Cumhur İttifakı zamanıdır. Hepinizi en kalbi duygularım ile selamlıyorum.


YORUM YAP

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.