Bingöl genç haberleri google
Bingöl genç haberleri google
DOLAR 18,4767 % -0.04
EURO 17,8164 % 0.34
GRAM ALTIN 965,74 % 0,28
ÇEYREK A. 1.578,98 % 0,28
BITCOIN 355.921 1.605
ÜYE PANELİ
SON DAKİKA
hava 14°
Google News

Değişman, Bingöl Devlet Hastanesi Müdür Yardımcılığına Atandı

Uzun yıllardır çeşitli kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan Gençli hemşerimiz Mehdin Değişman, Bingöl Devlet Hastanesi Müdür Yardımcılığı görevine atandı.

Son Güncelleme :

15 Ocak 2019 - 17:26

/ 98 views kez okundu.
Değişman, Bingöl Devlet Hastanesi Müdür Yardımcılığına Atandı

Değişman, Bingöl Devlet Hastanesi Müdür Yardımcılığına Atandı

Bingöl Devlet Hastanesi Müdür yardımcılığı kadrosuna atama yapıldı.

 

Daha önce İl Sağlık Müdürlüğü ve Bingöl Devlet Hastanesi bünyesinde çeşitli birimlerde çalışan Mehdin Değişman, gerçekleşen son atamada Bingöl Devlet Hastanesi Müdür yardımcı oldu.

 

Mehdin Değişman kimidir?

 

1978 yılında Genç ilçesinde doğan Mehdi Değişman, ilköğrenimini burada tamamladıktan sonra orta ve lise öğrenimini Bingöl 60. Yıl Sağlık Meslek Lisesi’nde devam etti. Lise öğrenimim akabinde memurluğa başlayan Değişman, üniversiteyi ise açıktan öğretiminden Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü’nü okuyarak tamamladı. Memurluk hayatına 1998 yılında Bingöl İl Sağlık Müdürlüğü’nde başlayan Mehdi Değişman, daha sonra Bingöl Devlet Hastanesi’ne geçiş yaparak burada da birçok birimde çalıştı. Memurluğunun yanı sıra STK alanında birçok dernekte başkan ve yönetim kurulu üyeliğinde bulundu. 2014 yılında Türk Hava Kurumu Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü İşletme Programı’nda Yüksek Lisans’ta mezun olan Değişman ayrıca, Acil İlkyardım Eğitici Sertifikasyon Eğitimi, Kan Transfüzyon Sertifikasyon Eğitimi, Hasta ve Çalışan Güvenliği Sertifikasyon Eğitimi ve Bilgisayar Kursu alanında çeşitli sertifikalara da sahiptir. Değişman, ilk ve orta düzey İngilizce bilmekte olup evli ve 4 çocuk babasıdır.