Bingöl genç haberleri google
Bingöl genç haberleri google
DOLAR 18,5251 % 0.01
EURO 18,0730 % 0.06
GRAM ALTIN 985,94 % -0,16
ÇEYREK A. 1.612,00 % -0,16
BITCOIN 363.484 1.751
ÜYE PANELİ
SON DAKİKA
hava 12°
Google News

“Kendiniz ve memleketimiz için gelin bir iyilik yapınız”

Milliyetçi Hareket Partisi Genç Belediye Başkan Adayı Mehmet Tartar, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada; “Kendiniz ve memleketimiz için gelin bir iyilik yapınız. İmkan veriniz ki; geleceğiniz aydınlık, ilçemiz insanlarının mutlu ve güven içinde yaşanır bir kent olsun.” dedi

Son Güncelleme :

09 Şubat 2019 - 18:23

/ 68 views kez okundu.
“Kendiniz ve memleketimiz için gelin bir iyilik yapınız”

“Kendiniz ve memleketimiz için gelin bir iyilik yapınız”

 Sosyal medya hesabından açıklama yapan Milliyetçi Hareket Partisi Genç Belediye Başkan Adayı Mehmet Tartar, açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

 

“Kıymetli Dostlar,
Sevgili Gençler,
Kadirşinas Genç Halkı.

 

Yüreği sizlerle, layık olduğunuz hizmet aşkıyla tutuşan bu kardeşinize bir fırsat doğdu. Bu fırsatı hizmete dönüştürmeyi en uygun şekilde kullanacağınıza inancım tamdır.

 

Siyasi fikir ayrılıklarını bir tarafa iterek, insanımızı; Allah’ın yarattığı en yüce bir varlık görüp adil, tarafsız, eşit, şeffaf ve dürüst bir yönetim va’diyle huzurunuza çıkıyorum.

 

Bu yolda sizlerin desteğini talep ediyorum. Şayet destek verirseniz yıllarca ihmal edilen şirin ilçemizi hep birlikte layık olduğu konuma ulaştırırız.

 

İlçemizin kaderine sahip çıkınız. Sizin iyi niyetle verdiğiniz vekâletiniz üzerine oturup şahsi çıkarlarını gözetenlere artık inanmayınız.

 

Mü’min ferasetli olur. Kendiniz ve memleketimiz için gelin bir iyilik yapınız. Bu sefer arkasında Allah’a olan güveni ve siz değerli halkımızın desteğinden başka güç tanımayan bu kardeşinize imkan veriniz.

 

İmkan veriniz ki; geleceğiniz aydınlık, ilçemiz insanlarının mutlu ve güven içinde yaşanır bir kent olsun.

 

Allah çıktığımız bu kutlu yolda mahçup etmesin.

 

Halkımız için Halktan biri MHP Belediye Başkan Adayı  Mehmet TARTAR”