Bingöl genç haberleri google
Bingöl genç haberleri google
DOLAR 18,5937 % -0.26
EURO 18,4001 % 0.15
GRAM ALTIN 1.024,62 % -0,07
ÇEYREK A. 1.675,25 % -0,07
BITCOIN 378.583 0.816
ÜYE PANELİ
SON DAKİKA
hava 29°
Google News

“ONURLU DAVRANIŞ GÖSTEREN GENÇ HALKININ EMRİNDEYİZ”

24 Haziran seçimleri sonrası Genç’e teşekkür ziyaretinde bulunan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Bingöl milletvekili Cevdet Yılmaz, “Genç gerçekten çok büyük iş yaptı. Başta birçok şey söylediler. Dedikodu yaptılar. Ama Genç halkı en güzel cevabı 24 Haziran’da sandıkta demokratik bir şekilde verdi. Cumhurbaşkanına sahip çıktı. AK Parti’ye sahip çıktı. Bizde bu onurlu davranış gösteren Genç halkının hizmetkarıyız ve emrindeyiz.” Dedi.

Son Güncelleme :

14 Temmuz 2018 - 18:45

/ 134 views kez okundu.
“ONURLU DAVRANIŞ GÖSTEREN GENÇ HALKININ EMRİNDEYİZ”

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, Bingöl milletvekili Fevzi Berdibek, Bingöl İl Başkanı Mehmet Hanefi Güler, Kalkınma Bakanı Yardımcısı Yusuf Çoşkun ve partililerin katılımıyla Genç ilçesine bir ziyaret gerçekleşti.

 

Cumhuriyet Mahallesi Dörtyol Parkı’nda vatandaşlarla bir araya gelen Yılmaz ve beraberindekiler, 24 Haziran seçimlerinde Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan ve AK Parti’ye büyük destek veren Genç halkına teşekkür ziyaretinde bulunmak için geldiklerini ifade etti.

 

Kısa bir selamlama konuşması yapan AK Parti Genç ilçe Başkanı Bilal Sağlar’dan sonra söz alan Bingöl İl Başkanı Mehmet Hanefi Güler, tüm zorlamalara rağmen Genç halkının büyük bir cesaret ve birlik göstererek partilerine destek verdiğini belirti.

 

 

“Duruşunuz ile iftihar ediyorum”

 

Genç halkının bu duruşu ile iftihar ettiğini belirten Güler, “Sizi gördüm duygulandım gerçekten. Geçtiğimiz Ramazan ayında çarşıda sokakta beraber gece gündüz demeden yaptığımız çalışmalar güzümün önüne geldi. Burada olan Sayın Genel Başkan Yardımcımızın ve milletvekilimizin karşısında sizlere teşekkür ediyorum. Allah sizden razı olsun, Allah şerefinize şeref katsın. Cenabı Allah birlik ve beraberliğimizi bozmasın. Ve gerçekten sizlerle gurur duyuyorum ve sizlerle iftihar ediyorum. Size karşı boynum kıldan incedir. Bakın seçimden seçime değil her zaman içinizde olacağız. Allahın izniyle bunu devam edeceğiz. Bu canda bu ruh kaldığı müddetçe, inşallah Genel Başkan Yardımcımız ve milletvekilimiz ve teşkilatlarımız ile birlik ve beraberlik içinde halkımızın ve ilimizin hizmetine devam edeceğiz. Hamd olsun, milletimizin desteğiyle AK Parti’mizin iktidarı devam etmektedir. Kadrolar iş başındadır. İnşallah her şey daha güzel olacak ve Genç’imiz ile birlikte Bingöl ve ilçelerini daha ileriye taşıyacağız. Şuan yeni sistem olması hesabiyle bir geçiş sürecindeyiz. İnşallah buda kısa sürede tamamlanır.” Dedi.

 

 

Başkan Güler’den sonra söz alan Kalkınma Bakanı Yardımcısı Yusuf Çoşkun’da 24 Haziran seçimlerinin kritik bir seçim olduğunu vurgulayıp, bu süreçte AK Partiye destek veren Genç halkına teşekkür etti.

 

“Genç gerekeni yaptı, şimdi sıra bizde”

 

Genç ilçesinde rakip partilerin 4’ünde birinci sıra adayı Genç ilçesinden olmasına rağmen Genç yine büyük desteğini partilerinden esirgemediğini vurgulayan Bingöl Milletvekili Fevzi Berdibek ise, “24 Haziran tabi bir dönüm noktasıydı. Bu konuda bana göre Genç en başarılı ilçemizden biriydi. Belki Solhan yine birinci çıktı ama Genç bu konuda biraz farklı. Çünkü seçimlerde rakip partilerden 4 partinin birinci sıra adayı Gençliydi. Ona rağmen Genç ilçesi yine büyük desteğini bizden esirgemedi ve bizleri onure etmiştir. Allah hepinizden razı olsun. Biz, o gün burada ne söylediysek bugün de burada aynısını söylüyoruz. Genç gerekeni yaptı, şimdi sıra bizde. Bizlerde Genç’in gönül elçileri olarak her zaman sizlerin emrinde olmaktan şeref duyacağımızı her platformda anlatmışız. Bu saatten sonrada yapılması gereken ne varsa sizlerin bir kardeşi, bir evladı veya bir gönül elçisi olarak her zaman sizin yanınızda olacağımızı beyan etmişim ve bundan sonrada aynı doğrultuda devam edeceğim. Sayın genel başkanımız ile ve sayın il başkanımız ile inşallah el ele verip güzel hizmetler yapacağız. Bu konuda bize Genç konusunda ne düşecek ise her şeye baş göz üstüne diyeceğiz.” Diye konuştu.

 

 

“İlk teşekkür ziyaretimizi Solhan ve Genç’e yapıyoruz”

 

24 Haziran seçimlerinden hemen sonra Ankara’ya gitmek zorunda kaldığı için gecikmeli ziyaretlerde bulunduğunu söyleyen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, her seçimlerde olduğu gibi kendilerine bu seçimde de büyük destek veren Solhan ve Genç ilçelerine ilk teşekkür ziyaretinde bulunduğunu anımsatarak şöyle konuştu:

 

 “Yeni sisteme hazırlıklar çerçevesinde gece gündüz bir çalışma vardı. Onun için Ankara’ya gittik. Tabii o işlerden hemen sonra bir soluk alır almaz hemen buraya geldik doğrusu. Ve ilk teşekkür ziyareti yaptığımız ilçeler Solhan ve Genç ilçesi oldu. Cenab-ı Allah Genç’ten ve Gençlilerden razı olsun. 24 Hazirandaki imtihanı çok büyük bir başarı ile geçtiniz. Gerçekten büyük bir imtihandı. Çünkü hem içerden hem dışarıdan saldırıyorlardı. Cumhurbaşkanımızı koltuğundan etmeye çalıştılar. AK Parti’yi iktidardan düşürmeye çalıştılar ama sizler müsaade etmediniz. Allah hepinizden razı olsun. Allah bu birlik ve beraberliğinizi daim etsin.”

 

 

“Bütün hesaplar seçimi ikinci tura bırakmaktı”

 

Rakip partilerin bütün hesapları seçimi ikinci tura bırakmak olduğunu ama halk buna müsaade etmediğini altını çizen Yılmaz, “Biliyorsunuz ilk turda Cumhurbaşkanımız yüzde 52 ile geçti. Bu çok çok önemliydi. Çünkü bütün hesaplar seçimi ikinci tura bırakmaydı. Ama millet bunu boşa çıkardı. Bu da yeni sistemimizin ilk kurucu Cumhurbaşkanımız oldu.  Recep Tayyip Erdoğan’a Genç’ten başarılı dileklerimizi iletiyoruz. Allah yolunu ve bahtını açık etsin ve millette hizmet yolunda kendisine sağlık ve sıhhatler versin. Diğer taraftan ise ikinci bir husus vardı bu da meclisti. Mecliste de AK Parti’yi güçten düşürmeye çalışıyorlardı. 300’ün biraz aşağısında kaldık maalesef. Onunda genel merkezde muhasebesini yapıyoruz. Yine elhamdülillah birinci parti olduk. İkinci parti ile çok büyük bir fark atmışız ama bun rağmen biz yine kendimizi muhasebeye çektik. Nerde eksiklik yaptık ve neyi daha iyi yapabilirdik ki yapamadık? Bunu en derin muhasebesini yapıyoruz emin olabilirsiniz. AK Parti, bu millettin umududur. AK Parti, Türkiye’nin de sınırları aşan daha geniş bir coğrafyanın umududur. Bizim bunu çok güçlü tutmamız lazım ki geleceğimize daha çok yatırım yapabilelim.” Şeklinde konuştu.

 

“Onurlu duruşu gösteren Genç halkı en güzel cevabı sandıkta verdi”

 

Seçim öncesi Genç üzerinde birçok olumsuz şey söylendiğini ve dedikodu yapıldığını belirten Yılmaz, Genç halkı bunlara en güzel cevabı 24 Haziran’da sandıkta verdiğini dikkat çekerek sözlerini şöyle tamamladı:

 

“Genç gerçekten çok büyük iş yaptı. Başta birçok şey söylediler. Dedikodu yaptılar. Ama Genç halkı en güzel cevabı 24 Haziran’da sandıkta demokratik bir şekilde verdi. Cumhurbaşkanına sahip çıktı. AK Parti’ye sahip çıktı. Bizde Genç’in ve Gençlilerin bu onurlu davranış gösteren halkın hizmetkarıyız ve emrindeyiz. Bugüne kadar Genç’in nasıl bütün projelerine, yatırımlarına destek olduysak bundan sonra da aynısını yapacağız. İşte alt yapısından üst yapısına kurum binalarından çevre yolu ve viyadüküne kadar birçok hizmetler yapıldı. Ama bundan sonra ise İnşallah yeni parkımızı ve yeni sağlık ocağı birimimizi hizmete sokacağız.  Diğer taraftan ise inşallah viyadükümüzü bitireceğiz. Mahallelerimizde eksik kalmış varsa onları da konuşacağız ve hızlı bir şekilde o eksikliklerin giderilmesi için el birliği için gayret edeceğiz. Yeter ki iyi niyet olsun ve yeter ki samimiyet olsun. Ve yer ki birlik ve beraberlik olsun bütün sorunlar aşılır. Sorunlar bitmez ama bizlerinde amacı gençlerimize yeni iş imkanları geliştirmek onları bir ekmek sahibi yapmaktır. Önümüzdeki dönem önceliğimiz bu olacaktır. Konuşma son verirken seçim sürecinde dur durak bilmeden çalışan Palu’dan Lice sınırlarına kadar gidip bu dava anlatan başta İl Başkanımız Hanefi Güler Bey teşkilatlarımıza çok çok teşekkür ediyorum. Çünkü onlar bizden daha çok koşturdu. Huzurunuzda hepsine çok teşekkür ediyorum. Ve 24 Haziran zaferimiz mübarek olsun. Allah hepsinden teker teker razı olsun diyorum.”

 

casino siteleri