REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Haftalık Gazetemiz

Gencin Sesi Gazetesi – Bingöl Genç Haberleri – Genç Haber

gencin sesi gazetesi haber ve reklam iletişim
Haftalık Gazetemiz

Övün “Bölge ayrımı olmaksızın hizmete baş koyacağız”

Milliyetçi Hareket Partisi ( MHP) İl Genel Meclis Üyesi 1. sıra adayı olan Şevket Övün “Bölge ayrımı gözetmeksizin Çotla zirvelerinden Akdağ zirvelerine kadar yer alan en ücra köylerimizin eşit ve adil hizmet alabilmeleri için çalışacağız” dedi.

Övün “Bölge ayrımı olmaksızın hizmete baş koyacağız”
62 views
05 Mart 2019 - 12:21
Haftalık Gazetemiz

Övün “Bölge ayrımı olmaksızın hizmete baş koyacağız”

Genç ilçesi ve Bingöl ili kamu kurum ve kuruluşlarında köyler ile alakalı her türlü hizmetin takip edilmesi ve bu hizmetlerin sağlanması gibi il encümenlerinin yetki alanına giren her konuda devletin ve milletin imkanlarının seferber edileceğini ifade eden Milliyetçi Hareket Partisi ( MHP) İl Genel Meclis Üyesi 1. sıra adayı olan Şevket Övün, seçildiği takdirde gerçekleştireceği projeleri şu sözler ile aktardı.  

 

 

“Katılımcı yaklaşım ve yeni bir hizmet anlayışı ile..”

“Köylerimizde  6  ayda  bir  kere  olmak  üzere  giderek halkımız  ile  birlikte katılımcı  anlayışıyla toplantılar yapacağız. Köylerdeki sıkıntılıların yerinde tespitini yaparak bunlar için yapılması gereken  bunlar  ile  ilgili  gerekli kurumlarda  projelerin  takibini  yapacağız. Projeler için alanındaki uzman Mühendis arkadaşlarımızdan destek alacağız. Köylerin altyapı ve kanalizasyon, tarımsal faaliyetler, hayvan  içme  suyu göletleri, yayla turizminin geliştirilmesi, havza bazlı projelerin takibi, DSİ sulamalarının tamamlanması, Köy  yollarının yapılması, eğitim, sosyal ve taziye evleri  gibi  tesisler, gençler  için sportif  alt yapı oluşturulması  gibi il encümenliğinin yetki  alanına giren  her  konuda  elimizden geldiği kadar  Devlet ve Milletimizin İmkanlarını  seferber  edeceğiz”


Haftalık Gazetemiz
KÖŞE YAZARLARI
halı saha yapan firmalar halı saha yapan firmalar halı saha yapan firmalar halı saha yapan firmalar

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.