Bingöl genç haberleri google
Bingöl genç haberleri google
DOLAR 18,4767 % -0.04
EURO 17,8164 % 0.34
GRAM ALTIN 965,74 % 0,28
ÇEYREK A. 1.578,98 % 0,28
BITCOIN 355.921 1.605
ÜYE PANELİ
SON DAKİKA
hava 14°
Google News

Övün “Bölge ayrımı olmaksızın hizmete baş koyacağız”

Milliyetçi Hareket Partisi ( MHP) İl Genel Meclis Üyesi 1. sıra adayı olan Şevket Övün “Bölge ayrımı gözetmeksizin Çotla zirvelerinden Akdağ zirvelerine kadar yer alan en ücra köylerimizin eşit ve adil hizmet alabilmeleri için çalışacağız” dedi.

Son Güncelleme :

05 Mart 2019 - 12:21

/ 87 views kez okundu.
Övün “Bölge ayrımı olmaksızın hizmete baş koyacağız”

Övün “Bölge ayrımı olmaksızın hizmete baş koyacağız”

Genç ilçesi ve Bingöl ili kamu kurum ve kuruluşlarında köyler ile alakalı her türlü hizmetin takip edilmesi ve bu hizmetlerin sağlanması gibi il encümenlerinin yetki alanına giren her konuda devletin ve milletin imkanlarının seferber edileceğini ifade eden Milliyetçi Hareket Partisi ( MHP) İl Genel Meclis Üyesi 1. sıra adayı olan Şevket Övün, seçildiği takdirde gerçekleştireceği projeleri şu sözler ile aktardı.  

 

 

“Katılımcı yaklaşım ve yeni bir hizmet anlayışı ile..”

“Köylerimizde  6  ayda  bir  kere  olmak  üzere  giderek halkımız  ile  birlikte katılımcı  anlayışıyla toplantılar yapacağız. Köylerdeki sıkıntılıların yerinde tespitini yaparak bunlar için yapılması gereken  bunlar  ile  ilgili  gerekli kurumlarda  projelerin  takibini  yapacağız. Projeler için alanındaki uzman Mühendis arkadaşlarımızdan destek alacağız. Köylerin altyapı ve kanalizasyon, tarımsal faaliyetler, hayvan  içme  suyu göletleri, yayla turizminin geliştirilmesi, havza bazlı projelerin takibi, DSİ sulamalarının tamamlanması, Köy  yollarının yapılması, eğitim, sosyal ve taziye evleri  gibi  tesisler, gençler  için sportif  alt yapı oluşturulması  gibi il encümenliğinin yetki  alanına giren  her  konuda  elimizden geldiği kadar  Devlet ve Milletimizin İmkanlarını  seferber  edeceğiz”