Bingöl genç haberleri google
Bingöl genç haberleri google
DOLAR 18,4191 % 0.52
EURO 17,8508 % -1.1
GRAM ALTIN 973,15 % -1,09
ÇEYREK A. 1.591,10 % -1,09
BITCOIN 351.900 -0.429
ÜYE PANELİ
SON DAKİKA
hava
Google News

821 KİŞİ YİNE İŞSİZ

Genç Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde çalıştırılmak üzere alınacak 60 kişilik personel alımı için 881 kişi başvurdu. Kurada isimleri çıkan 60 kişi, 9 aylık süreliğine de olsa iş bulmanın sevincini yaşarken, 821 kişinin iş umudu ise başka bahara kaldı.

Son Güncelleme :

01 Ekim 2012 - 13:57

/ 101 views kez okundu.
821 KİŞİ YİNE İŞSİZ
 Toplum Yararına Çalışma Projesi kapsamında, Genç Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde asgari ücretle 9 aylığına geçici olarak çalıştırılacak 60 kişilik işçi kadrosuna 881 kişi başvurdu. Yoğun başvuru üzerine adaylar, saatlerce Genç Halk Eğitim Müdürlüğü binası Mehmet Akif Ersoy Konferans Salonu’nda, noter huzurunda gerçekleşen çekilişte isimlerinin çıkmasını bekledi. Kurada isimleri çıkan 60 kişi, 9 aylık süreliğine de olsa iş bulmanın sevincini yaşarken, 821 kişinin iş umudu ise başka bahara kaldı. 
KAZANANLARIN 3’TE 1'İ BAYAN
Genç Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde asgari ücretle 9 aylığına geçici olarak çalıştırılacak 60 kişilik işçi kurasında 21’inin bayan olduğu dikkat çekti. 15 kişilik yedek listede ise yine 8’i bayan.
DİĞER İLÇELERDE DE KURA ÇEKİMLERİ YAPILDI
Genç İlçesi’nde 60 kişilik kontenjana 881, Solhan’da 60 kişilik kontenjana 597, Karlıova’da 60 kişilik kontenjana 199, Adaklı’da 25 kişilik kontenjana 140, Kiğı’da 22 kişilik kontenjana 98, Yedisu’da 10 kişilik kontenjana 99, Yayladere’de ise 8 kişilik kontenjana 22 kişi başvurdu.
GENÇ MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ KURA LİSTESİ
60 asıl katılımcının ismi sırasıyla;
1-Sevim Saitoğlu              
2-Yılmaz Savuk
3-Hadin Eren                   
4-Hüsnü Dilekçi                 
5-Mustafa Anik  
 6-Salih Yoldaş                    
7-Sevim Dener                    
8-Mahmut Tezer                  
9-Garip Ahmet Durgun       
10-Sinan Alabay   
11-Mesut Aslankıray
12-Gıyasettin Danış
13-Fatma Bozkır
14-Hüseyin Sanik
15-İhsan Gengörü   
16-Davut Tartık
17-Gülsüm Nazlı
18-Barış Mamuk 
19-Nurcan Göral   
20-Emine Kalabalık
21-Günay Tutkal
22-Mustafa Mamuk
23-Fatoş Taş
24-Saim Yarar
25-Tahsin Koşar
26-Özlem Şen
27-Nurcan Savuk
28-Hacire Nazlı
29-İrfan Yalçın
30-Fahri Tuncel
31-Fatma Ayrancı
32-Adnan Şen
33-Muhittin Çetin
34-İrfan Polat
35-Enise Tuğal
36-Aynur Mesutoğlu
37-Şadiye Aniyiğ
38-Mehmet Kaçar
39-Yusuf Dinsever
40-Şengül Alınak
41-Remziye Atan
42-Enes Davran
43-Cihan Tan
44-Faik Altunbilek
45-Selma Sadunoğlu
46-Nurten Dönmez
47-Yakup Açan
48-Nurşen Alkiş
49-Cahide Haydaroğlu
50-Bayram Sayınta
51-Saime Yakışan
52-İdris Karayel
53-Murat Gezek
54-Tahir Ayman
55-Hasan Özce
56-Nevzat Sayın
57-İbrahim Dinç
58-Hasan Nazlı
59-Abdulsamet İnan
60-Halise Dener
15 yedek katılımcının ismi sırasıyla;
1-Hülya Arıkan
2-Neslihan Almak
3-Ömer İncedurmuş
4-Tuba Ataş
5-Leyman Zoroğlan
6-Kenan Sekin
7-Naime Soylu
8-Perihan Göral
9-Nazım Haydaroğlu
10-Gülbahar Sanır
11-Özlem Yener
12-Ahmet Anan
13-Okan Kalan
14-Hasan Arıkan