Bingöl genç haberleri google
Bingöl genç haberleri google
DOLAR 18,5039 % -0.02
EURO 18,1433 % -0.12
GRAM ALTIN 988,22 % 0,03
ÇEYREK A. 1.615,74 % 0,03
BITCOIN 361.196 -1.919
ÜYE PANELİ
SON DAKİKA
hava
Google News

BAŞKAN AYRANCI:”SERVİ DAHA TEMİZ OLACAK”

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Servi Belediyesi’ne bir adet çöp kamyonu hibe etti. Hibe edilen araç ile birlikte Servi’de çöp aracı sayısının ikiye ulaştığını belirten Başkan Ayrancı Servi’nin artık daha temiz olacağını belirtti.

Son Güncelleme :

19 Mart 2012 - 10:19

/ 94 views kez okundu.
BAŞKAN AYRANCI:”SERVİ DAHA TEMİZ OLACAK”

Ç evre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından çöp aracı ihtiyacı bulunan belediyelere son model çöp araçları hibe edildi. Servi ve Çaytepe belediyelerinin de yararlandığı hibe araçların tesliminde hazır bulunan Servi Belde Belediye Başkanı Ali Ayrancı hibe edilen araç ile birlikte Servi beldesinin bundan sonra çöp sorunu yaşamayacağını ve Servi’nin çok daha temiz olacağını belirtti. İhtiyaç duyulan çöp aracının hibe edilmesinde emeği geçenlere teşekkür eden Başkan Ayrancı, şu açıklamalarda bulundu. “ Daha önce Genç Belediyesi tarafından bizlere hibe edilen bir çöp aracı vardı. Ancak beldemiz geniş bir alana yayıldığı için tam olarak yararlanamıyorduk. Bizlerde Kalkınma Bakanımız Sayın Dr. Cevdet Yılmaz’a ve milletvekilimiz Sayın Prof. Dr. Eşref Taş’a durumu bildirdik. Kendilerinin de katkıları ile Çevre ve Şehircilik Bakanlığı bizlere bir adet son model sıkıştırmalı çöp aracı hibe etti. Daha öncesinden yaptırdığımız çöp konteynırlarımızı beldemize yerleştirip teslim aldığımız bu araç ile alacağımız çöpleri beldemiz dışındaki alana taşıyacağız. Servi beldemiz bundan sonra çok daha temiz olacaktır. Bizler için çok önemli olan bu aracın beldemize kazandırılması konusunda desteklerini esirgemeyen başta Kalkınma Bakanımız Sayın Cevdet Yılmaz’a milletvekilimiz Prof. Dr. Eşref Taş’a ve Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar’a beldem adına sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Göreve geldiğinde belediye araç parkında araç bulunmadığını belirten Başkan Ayrancı şu an itibari ile belediye bünyesine 4. hibe aracı kazandırdığını belirtti. Başkan Ayrancı:” Servi’miz 1989 yılında belde oldu. 23 yıllık Servi Belediye tarihinde ilk bizim dönemimizde araç parkını güçlendirme çalışması yapıldı. Yaptığımız girişimler ile şu an belediyemiz araç parkına 4. aracımızı da beş kuruş ödemeden hibe yoluyla temin ettik. Beldemize daha fazla hizmet üretebilmek için belediyemiz araç parkını güçlendirmeye devam edeceğiz” dedi. 

casino siteleri