Bingöl genç haberleri google
Bingöl genç haberleri google
DOLAR 18,5901 % 0.02
EURO 18,1105 % -0.43
GRAM ALTIN 1.014,54 % -0,82
ÇEYREK A. 1.658,78 % -0,82
BITCOIN 366.344 -3.017
ÜYE PANELİ
SON DAKİKA
hava 29°
Google News

EBK’de şok atama! Eşref Eser Ankara’ya tayin edildi

EBK Bingöl Kombina Müdürü Eşref Eser Ankara’ya atandı. Yerine ise Adana’dan Önder Alptekin getirildi.

Son Güncelleme :

14 Eylül 2012 - 10:58

/ 208 views kez okundu.
EBK’de şok atama! Eşref Eser Ankara’ya tayin edildi

Yakın tarihte Et ve Balık Kurumu Bingöl Kombina Müdürlüğü için yapılan personel alımının akabinde yaşanan gelişmelerde ‘görevden alınacak’ iddialarıyla gündeme gelen EBK Bingöl Kombina Müdürü Eşref Eser’in buradaki görevinden alınıp Ankara’ya tayin edildiği öğrenildi.

Önceki gün yapılan atama tebligatının ardından Ankara’ya giden Eşref Eser, görev değişikliğiyle ilgili sorularımızı yanıtsız bırakırken, yaşananları “Devlet memuruyuz, bohçamız sırtımızdadır. Nerede görev verilirse oraya gideriz” sözleriyle değerlendirdi.

Bingöl’de 4 yıllık görev süresi boyunca kurumsal çalışmaları en iyi dereceye yükseltme çabasında olduğunu ve gelinen süreçte birçok önemli hizmeti kazandırdığına inandığını ifade eden Eser: “Müdürlük görevini yürüttüğüm EBK Bingöl Kombinasında mesai arkadaşlarımla birçok yenilik kazandırmakla birlikte önemli çalışmalara da imza attığımıza ve yeni bir çehre kazandırdığımıza inanıyorum. Bingöl için elimizden geleni yaptık. Bu noktada takdir ediliyorsak ne mutlu bize. Bugün de yeni bir göreve uygun görüldük. Gidip orada görevimize devam edeceğiz” dedi.

ESER’İN YERİNE ALPTEKİN

Ankara’da EBK Genel Müdürlüğü Müşavirlik kadrosuna atanan Eşref Eser’in yerine ise Adana EBK Kombina Müdürlüğü’nde İşletme ve Üretim Şefi Veteriner Hekim Önder Alptekin’in atandığı, Alptekin’in önümüzdeki günlerde Bingöl’deki yeni görevine başlayacağı öğrenildi.

casino siteleri