Bingöl genç haberleri google
Bingöl genç haberleri google
DOLAR 18,5039 % -0.02
EURO 18,1433 % -0.12
GRAM ALTIN 988,22 % 0,03
ÇEYREK A. 1.615,74 % 0,03
BITCOIN 360.434 -0.814
ÜYE PANELİ
SON DAKİKA
hava
Google News

Genç Mazi’den anlamlı yardım

Sosyal medya Facebook hesabından açılan ve 20 Bini aşkın üyesi ile geçtiğimiz aylarda dernekleşen Bingöl Genç Mazi Derneği, sosyal sorumluluk projesi kapsamında bu defa ihtiyaç sahibi öğrencilere bot yardımında bulundu.

Son Güncelleme :

03 Aralık 2018 - 13:01

/ 122 views kez okundu.
Genç Mazi’den anlamlı yardım

Genç Mazi’den anlamlı yardım

Sosyal medya üzerinden gerçekleştirdiği çalışmalar ile takipçilerine keyifli ve maziyi hatırlatan Bingöl-Genç Mazisi, bu sefer sosyal duyarlılık kapsamından ihtiyaç sahibi öğrencilere bot yardımında bulundu.


Geçtiğimiz Ramazan ayında dar gelirli ailelere gıda yardımı gerçekleştiren Genç Mazi Derneği, bu defa öğrencilere yönelik gerçekleştirdiği bot yardımı ile de takdir topladı.

 

Öğrencilere yönelik gerçekleşen bot yardım kampanyası hakkında bilgiler veren Bingöl Genç Mazi Dernek Başkanı Ahmet Zoroğlan: “Dernek kurma fikrini ortaya attığımızda temel amacımız ilçemizin tanıtımı, geleceğimizin teminatı olan gençler ve eğitimleri, yardıma muhtaç ve ihtiyaç sahibi aileler olarak belirlemiştik. Geçtiğimiz Ramazan ayında ilçemizde tespit ettiğimiz yaklaşık 100 aileye gıda yardımı ulaştırdık. Bugünlerde ise girdiğimiz kış mevsiminde öğrencilerimize katkı sunmak için bot yardımı kampanyası düzenledik. Sağ olsun kampanyamıza Elazığ’lı hayırsever iş adamı Mehmet Aliş, katkı sundu. İşadamımızın katkıları ile 52 öğrencimize kışlık bot temin edilip hafta içerisinde dağıtımını gerçekleştirdik. Bu minvalde hayırsever işadamı Mehmet Aliş’e şahsım ve dernek yönetimim adına şükranlarımı sunarken, gençli hayırsever iş adamlarımızdan da destek beklediğimi ifade etmek isterim. Nihayetinde buradaki çalışmalarımız şahsi yada bireysel değil. Ortak paydamız Genç, gençlik ve geleceğimizdir” dedi.


casino siteleri