REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Haftalık Gazetemiz

Gencin Sesi Gazetesi – Bingöl Genç Haberleri – Genç Haber

gencin sesi gazetesi haber ve reklam iletişim
Haftalık Gazetemiz

ŞEHİT AİLELERİ DERNEĞİNDEN GAZETEMİZE ZİYARET

Bingöl Şehit Aileleri ve Gazileri Derneği (BİŞHAK) Başkanı Naim Tan ve dernek yönetim kurulu üyeleri, gazetemize nezaket ziyaretinde bulundu.

ŞEHİT AİLELERİ DERNEĞİNDEN GAZETEMİZE ZİYARET
89 views
12 Nisan 2019 - 17:11
Haftalık Gazetemiz

 

Gazetemiz Yazı İşleri Müdürü Ahmet Sayılır tarafından karşılanan Dernek Başkanı Naim Tan ve Yönetim Kurulu üyeleri, dernek çalışmaları hakkında Sayılır’a bilgiler aktardı. Dernek çalışmalarının kamuoyuna ulaşması konusunda gazetemizin gösterdiği gayreti takdir ettiğini belirten BİŞHAK Başkanı Naim Tan şunları söyledi. “Öncelikle böylesine güzel bir tesisi ayakta tutup Genç halkına hizmet ettiğiniz için sizlere teşekkür ederiz. Dernek çalışmalarımızın da gazetenizde yayımlanması konusunda göstermiş olduğunuz hassasiyetlerden ötürüde ayrıca teşekkür ederiz. Halkımız için yaptığınız hizmetler ortada, başarılarınızın devamını dileriz” dedi

Gazetemizin Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Ahmet Sayılır ise “Vatanımızın huzur ve güvenliği için canlarını hiçe sayan tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet, gazilerimize ve siz kıymetli ailelerimize hayırlı uzun ömürler diliyorum. Rabbim birliğimizi ve bütünlüğümüzü daim eylesin”

 

Haftalık Gazetemiz
KÖŞE YAZARLARI
halı saha yapan firmalar halı saha yapan firmalar halı saha yapan firmalar halı saha yapan firmalar

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.