Bingöl genç haberleri google
Bingöl genç haberleri google
DOLAR 18,5039 % -0.02
EURO 18,1433 % -0.12
GRAM ALTIN 988,22 % 0,03
ÇEYREK A. 1.615,74 % 0,03
BITCOIN 361.196 -1.919
ÜYE PANELİ
SON DAKİKA
hava
Google News

Ankara BİNYAR dan milletvekillerine ziyaret

Ankara BİNYAR Yönetim Kurulu Başkan ve üyeleri, Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz’ı, Bingöl Milletvekilleri Eşref Taş ve İdris Baluken’i makamında ziyaret ederek dernek faaliyetleri hakkında görüş alışverişinde bulunup Bingöl’e dair fikirlerini paylaştılar.

Son Güncelleme :

31 Mayıs 2012 - 23:57

/ 159 views kez okundu.
Ankara BİNYAR dan milletvekillerine ziyaret

Ankara BİNYAR Başkanı Hüseyin Gazioğlu, Başkan Vekili Mehmet Barulay, Genel Sekreter İlhan Demir, Başkan Yardımcıları Musa Berdibek, Vahdet Aydar, Engin Alkış, Muhasip Murat Belge, üyeler Fatih Atalay, Alattin Dinler, Erkan Özateş, Dr. Süleyman Budunoğlu, Muzaffer Tuma, Şahin Butanrı, Evdal Kşin, Vahap İşgör, Ferhat Tekin, Oguz Burakgaz, Bingöl milletvekilini makamında ziyaret ettiler.

Kalkınma Bakanı Dr. Cevdet Yılmaz, Ankara BİNYAR’ın ziyaretlerinden memnuniyet duyduğunu dile getirerek, derneğin yeni yönetim kurulunu tebrik edip başarılar diledi.

Bakan Yılmaz, yeni yönetim kurulunun Bingöl’e hayırlı olması noktasında elinden geleni yapacağını, kapısının her zaman hemşerilerime açık olduğunu, dernek yönetimi ile ayda bir de olsa bir araya gelerek Bingöl’ün sorunlarını istişare etme temennisinde bulundu.

Ankara BİNYAR Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Gazioğlu da: “Sayın Bakanımız her zaman bizlerin yanında olduğu gibi dertlerimize ve sıkıntılarımıza da ortak oldu” dedi.

Gazioğlu, daha sonra dernek faaliyetleri hakkında Bakan Yılmaz’a bilgi verdi.

Bakan Yılmaz, ziyareti sonrasında heyet, Bingöl Milletvekilleri olan Eşref Taş ve İdris Baluken’i de ziyarete ettiler. Ziyaretlere Diyarbakır Milletvekilleri Cuma İçten ve Galip Ensarioğlu da eşlik etti.

casino siteleri