Bingöl genç haberleri google
Bingöl genç haberleri google
DOLAR 18,4191 % 0.52
EURO 17,8508 % -1.1
GRAM ALTIN 973,15 % -1,09
ÇEYREK A. 1.591,10 % -1,09
BITCOIN 351.900 -0.429
ÜYE PANELİ
SON DAKİKA
hava
Google News

Aksa Elektrik’ten Bingöllü abonelere bilgi güncelleme çağrısı…

Fırat bölgesinde Bingöl, Tunceli, Malatya ve Elazığ illerine elektrik hizmeti veren Aksa Elektrik toplamda 4 il genelinde elektrik abonelerine bilgilerini güncellemeleri için çağrıda bulundu. Aksa Elektrik yetkilileri 100 bini aşkın aboneye sahip Bingöl’de yaklaşık % 20’ye yakın elektrik kullanıcısının bilgilerinin eksik veya güncel olmadığına dikkat çekti.

Son Güncelleme :

09 Ekim 2018 - 11:55

/ 98 views kez okundu.
Aksa Elektrik’ten Bingöllü abonelere bilgi güncelleme çağrısı…

Bingöl İl Müdürü Ulaş Çıbuk abonelerin sistemde yer alan bilgilerini güncellemelerinin onlara hızlı ve en uygun hizmeti sunmak konusunda oldukça önemli olduğuna, dikkat çekerek şöyle konuştu: “Yaklaşık 100 bini aşkın abonesiyle Bingöl, Aksa Elektrik için oldukça önemli bir il. Bingöl nüfusu ve iş gücü ile büyük bir potansiyel barındırıyor. Bu nedenle Aksa Elektrik olarak Bingöllü hemşerilerimize en iyi hizmeti sunmak ilk önceliğimiz. Bingöl’deki abonelerimizin yaklaşık % 20’sinintemel iletişim bilgileri ne yazık ki eksik veya güncel değil. Diğer yandan elektrik hizmeti alan abonenin yerine akraba, ev sahibi gibi bir başka şahsın bilgisine sistemde rastlayabiliyoruz. Bu tip durumlar usulsüz elektrik kullanımına da sebep olabiliyor. Bu nedenle abonelerimiz, iletişim bilgileri değiştiği an 7/24 hizmet veren çağrı merkezimizden (444 9 186) Fırat Elektrik web sitemizden (www.firataksa.com)veya en yakın müşteri hizmetleri merkezlerimizden bilgilerini güncelleyebilir.”


Ulaş Çıbuk, bilgileri güncel olmayana da eksik olan abonelerinbildirimler, fırsatlar ve yeniliklerden haberdar olamadığını; önemli konularda maalesef bildirim alamadıklarını ifade ederek “Bu durum da elektrik kesintileri, hatalı fatura bildirimleri, müşteri şikâyetleri ve usulsüz elektrik kullanımı gibi kritik sonuçlara sebep olabileceğini ve kısa süre içinde tüm elektrik abonelerinin bilgilerini istediği kanallardan kolaylıkla güncelleyebileceklerini belirtti.”