Bingöl genç haberleri google
Bingöl genç haberleri google
DOLAR 18,5901 % 0.02
EURO 18,1105 % -0.43
GRAM ALTIN 1.014,54 % -0,82
ÇEYREK A. 1.658,78 % -0,82
BITCOIN 366.344 -3.017
ÜYE PANELİ
SON DAKİKA
hava 29°
Google News

Parlak, bölge koordinatörü oldu

Geçtiğimiz günlerde yapılan AK Parti Kongresi’nde MKYK üyeliğine seçilen Gençli hemşerimiz siyasetçi Alaattin Parlak’a yeni bir görev daha verildi.

Son Güncelleme :

27 Eylül 2018 - 13:07

/ 93 views kez okundu.
Parlak, bölge koordinatörü oldu

Ağustos ayında yapılan AK Parti Genel Merkez Büyük Kongresi’nde MKYK üyesi seçilen Diyarbakırlı siyasetçi Alattin Parlak, Doğu Ve Güneydoğu Anadolu Bölge Koordinatörü oldu. Parlak, bu görevle kendisine önemli bir misyon verildiğine dikkat çekerek partisinin başarısı ve bölgede var olan sorunların çözümü için üstün bir çalışma ortaya koyacağını söyledi.

Genel merkezden kritik görevlendirme

Ağustos ayında yapılan AK Parti Genel Merkez Büyük Kongresi’nde MKYK üyesi seçilen Diyarbakırlı siyasetçi Alattin Parlak, genel merkez tarafından Doğu Ve Güneydoğu Anadolu Bölge Koordinatörlüğü görevine getirildi.

Daha önce partide önemli görevlerde bulunan ve her dönemde yaptığı çalışmalarla dikkat çeken Parlak’ın bu göreve getirilmesi bölgede memnuniyetle karşılandı.

Genel merkezin kararını değerlendiren Parlak, görev alsın veya almasın her zaman için kendisini bu davanın neferi ve hizmetkarı olarak gördüğünü söyledi.

“Bizler bu davanın neferleriyiz, görev önemli değil”

Parlak, bu görevle kendisine önemli bir misyon verildiğine dikkat çekerek partisinin başarısı ve bölgede var olan sorunların çözümü için üstün bir çalışma ortaya koyacağını söyledi.

Parlak,”Teşkilat Başkanlığı Doğu Anadolu Bölge Koordinatörü" görevini bizlere layık gören Sayın Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan, Teşkilat Başkanımız Sayın Erkan Kandemir ve Teşkilat Başkan Yardımcımız Sayın Metin Bulut beye teşekkür ederim. Çıktığımız bu yolda Rabbim hayırlı hizmetler nasip etsin. Rabbim ayaklarımızı sabit, dostlarımızı sadık kılsın” dedi.

Kaynak: Parlak, bölge koordinatörü oldu

casino siteleri